Povinné ručení Wüstenrot

Konkurence mezi pojišťovnami je obrovská a konkurenční boje se svádí také u povinného ručení. Pojišťovna Wüstenrot nabízí toto pojištění hned ve dvou různých variantách, které nejsou nijak speciálně označeny. Jedno z těchto pojištění kryje výši škod do 35 miliónů a to druhé až 7 miliónu korun. Toto krytí se vztahuje jak na majetek, tak také na škody zranění nebo usmrcení.

Wüstenrot pojišťovna má jednu zvláštnost. Výše pojištění není stanoveno podle zdvihového objemu motoru, jak tomu bývá u většiny pojišťoven zvykem, ale podle výkonu motoru Jde o sazby pro automobil, motocykl, nákladní auto či další stroj povinné ručení.

Wüstenrot pojišťovna má jednu zvláštnost. Výše pojištění není stanoveno podle zdvihového objemu motoru, jak tomu bývá u většiny pojišťoven zvykem, ale podle výkonu motoru. Tato pojišťovna také přihlíží na věk řidiče a předpokládá, že čím starší řidič, tak tím více zkušenosti a tím pádem vám pojišťovna poskytne nižší cenu. Pokud patříte tedy k těm lepším řidičům a máte bezeškodní průběh, tak vás bonusy samozřejmě neminou. Pokud tedy jezdíte bez nehody, tak dostanete 10% zvýhodnění. Tyto bonusy si také můžete přenést od jiné pojišťovny. Povinné ručení Wüstenrot je jedno z klasických pojištění vozidel.

Samozřejmě i tady dostanete různá připojištění za příplatek. Za zmínění stojí například úrazové pojištění řidiče nebo dokonce celé posádky, pojištění čelního skla nebo pojištění zavazadel a mnoho dalšího. Kromě těchto připojištění dostanete samozřejmě také možnost asistenční služby. Základní verze této služby je zdarma, ale funguje jen při nehodě nebo krádeži vozidla (náhradní vůz).

Pokud tedy chcete, aby za vámi přijel někdo také při lehké závadě a případně vás odtáhnul do servisu, tak si budete muset připlatit. Samozřejmě pokud vlastníte tuto službu v rozšířené formě, tak vám poskytne více věcí a seznam těchto věcí je opravdu veliký. Pokud tedy máte o tento balík nebo rozšíření zájem, zaplatíte 300 korun ročně navíc, ale služba bude fungovat také v zahraničí. Co se týče ceny povinného ručení jako takového, tak nelze říct, protože jak již bylo řečeno záleží na výkonu a mnoha dalších faktorech. Je třeba také zmínit, že Wüstenrot vám dá povinné ručení takřka na cokoliv (nákladní automobil, motorka…).

Novinky

Novinky z celého internetu

01-03-2011 - Půjčky do 24 hodín

Pokud sháníte peníze rychle, zkuste půjčku do 24 hodin která je dostupná online. Většinou se jedná o půjčky které je možné sjednat přes interent za pomocí webových stránek. Na webových stránkách dané společnosti zanecháte kontakt a základní udaje, telefonistka z dané společnosti vám zavolá a dojedná další podrobnosti. Většinou se jedná o nebankovní společnosti.