Povinné ručení online

auto

Jak jistě víte, tak povinné ručení nebo-li pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla je povinné, takže při koupi jakéhokoli auta musí být vyřízeno. Jenže tento druh pojištění lze také zjednat přes internet nebo telefon z tepla vašeho domova.

Online vyřízení

Tuto možnost již dnes nabízí téměř každá pojišťovna. Hned druhý den po přijetí žádosti vám bude zaslána zelená karta (mailem), tuto kartu si provizorně vytiskněte, ale pouze na barevné tiskárně (černobílý duplikát není platný). Veškeré další potřebné dokumenty pak dostanete až po uhrazení první částky. Tedy tento druh sjednání povinného ručeníYour text to link... je velice výhodný, pokud se vám nechce nikam chodit. Vy jen vyplníte formulář, kde jsou vaše údaje, vaše praxe atd. Poté si sami můžete vybrat jakou variantu nebo tarif u dané pojišťovny zvolíte nebo počkáte do doby než vám zavolá zástupce společnosti, který vám poradí.

Pro tento druh uzavření povinného ručení takřka nic nepotřebujete jen zmiňovanou barevnou tiskárnu a bankovní účet. Pokud tomuto moc nerozumíte raději doporučuji zajít na pobočku pojišťovny a tam vše sjednat a podrobně rozebrat. Samozřejmě při uzavírání smlouvy nebo spíše pojištění přes internet je třeba po sobě vše kontrolovat, aby jste se někde nepřeklepli.

Informace

Pokud si nevíte rady, můžete samozřejmě také zavolat na příslušnou infolinku, kde vám přepojí zástupce společnost a ten společně s vámi vybere tu nejlepší možnou variantu vytvořenou právě pro vás. Co se týče připojištění (např. úrazové pojištění řidiče), tak zde to tak jednoduché již není, některá pojišťovna tuhle možnost nabízí online, některá ne. U připojištění tedy spíše doporučuji udělat si čas a zajít na pobočku. Povinné ručení lze tedy uzavřít jak osobně, tak přes internet a telefon z pohodlí domova.

Novinky

Novinky z celého internetu

01-03-2011 - Půjčky do 24 hodín

Pokud sháníte peníze rychle, zkuste půjčku do 24 hodin která je dostupná online. Většinou se jedná o půjčky které je možné sjednat přes interent za pomocí webových stránek. Na webových stránkách dané společnosti zanecháte kontakt a základní udaje, telefonistka z dané společnosti vám zavolá a dojedná další podrobnosti. Většinou se jedná o nebankovní společnosti.