Povinné ručení CPP

muž s telefonem

CPP nebo-li Česká podnikatelská pojišťovna má širokou nabídku různých pojištění. Jedním z těchto pojištění je také povinné ručení, které tato pojišťovna nabízí hned ve třech různých variantách nebo tarifech.

Jedním z nich je SporoPOV, dalším SpeciálPOV a poslední je SuperPOV. V těchto variantách je největší rozdíl v limitu krytí a poté jen v některých věcech jako asistenční služby atd. K těmto základním variantám dostanete také samozřejmě různá připojištění jako například úrazové pojištění posádky nebo jen řidiče, pojištění čelního okna a mnoho dalšího. Tyto připojištění jsou samozřejmě za určitý roční příplatek.

auto

Tato pojišťovna má také ve svém bonusu celkem nový tzv. Extrabenefit Profi. Tento bonus je ve výši 15%. Tento bonus může být přiznán téměř komukoliv a to v celkové délce trvání 36 měsíců, tedy 3 let. Co se týče již zmiňovaných asistenčních služeb, tak ty dostanete ke každé variantě povinného ručení, ale samozřejmě k té nejobyčejnější variantě nedostanete největší rozšíření služeb, takže například u varianty sporov je služba zdarma jen do limitu 500 Kč. Takže čím lepší a také dražší varianta povinného ručení, tím také rozšířenější služby.

Co se týče cen pojišťovny, tak se i zde, jako u většiny pojišťovny přihlíží na věk řidiče atd.(čím starší, tím více zkušeností). Ale hlavním faktorem, od kterého se tyto ceny odvíjejí, je zdvihový objem motoru.

Co se týče cen pojišťovny, tak se i zde, jako u většiny pojišťovny přihlíží na věk řidiče atd.(čím starší, tím více zkušeností). Dalšími faktory ovlivňujícími cenu jsou bydliště, počet měsíců bez nehody, stáří vozu, výkon motoru, či zdvihový objem motoru.

Tato pojišťovna působí na našem trhu již od roku 1995 a její základní kapitál je 1 miliarda korun, čímž se řadí do té lepší poloviny pojišťoven.

Novinky

Novinky z celého internetu

01-03-2011 - Půjčky do 24 hodín

Pokud sháníte peníze rychle, zkuste půjčku do 24 hodin která je dostupná online. Většinou se jedná o půjčky které je možné sjednat přes interent za pomocí webových stránek. Na webových stránkách dané společnosti zanecháte kontakt a základní udaje, telefonistka z dané společnosti vám zavolá a dojedná další podrobnosti. Většinou se jedná o nebankovní společnosti.