Havarijní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění, které slouží pro případ nehody nebo poškození vozu. Rozdíl mezi povinným ručením a havarijním pojištěním je ten, že u havarijního pojištění je pojištěn váš vůz a je dobrovolné. Naopak povinné ručení je zákonem povinné a nevztahuje se na vás vůz, ale na škody, které způsobí provoz vašeho vozidla.

Další pojmy

Vinkulace pojištění - Připojištění - Sazby povinného ručení - Indexová položka - Hraniční pojištění -

V dnešní době, kdy je pomocí internetu možné prakticky cokoliv, je i povinné ručení snadné jednoduše zařídit přes www stránky povinné ručení. Stále ale platí, že stavební spoření není tak jednoduché a kvalitní srovnání by mělo obsahovat i některé další parametry – kolik budete ročně platit, jak moc zaplatíte při zřízení apod stavební spoření srovnání.

Novinky

Novinky z celého internetu

01-03-2011 - Půjčky do 24 hodín

Pokud sháníte peníze rychle, zkuste půjčku do 24 hodin která je dostupná online. Většinou se jedná o půjčky které je možné sjednat přes interent za pomocí webových stránek. Na webových stránkách dané společnosti zanecháte kontakt a základní udaje, telefonistka z dané společnosti vám zavolá a dojedná další podrobnosti. Většinou se jedná o nebankovní společnosti.